W swoim pierwszym wpisie na blogu prawokolei.pl stwierdziłem, że w sektorze transportu kolejowego najważniejszymi zagadnieniami są bezpieczeństwo i regulacja. Właściwie wszystkie kolejne wpisy dotyczyły tych dwóch kwestii. Było tak chociażby w przypadku licencjonowania przewoźników kolejowych, ich wiarygodności, czy też prawidłowego eksploatowania bocznic kolejowych, czyli głównie spełniania wymagań przez użytkowników bocznic kolejowych, takich jak konieczność uzyskania świadectwa bezpieczeństwa.
Miesiąc: sierpień 2015
Wypadek na bocznicy kolejowej
W pierwszym wpisie na blogu prawokolei.pl, w którym wymieniałem instytucje występujące w sektorze kolejowym wspomniałem, między innymi, o Państwowej Komisji Badania Wypadków Kolejowych. Do jej zadań należy prowadzenie postępowań po każdym poważnym wypadku, który zdarzył się na sieci kolejowej. W każdym razie postępowanie prowadzone przez PKBWK nie zmierza do ustalenia winy lub odpowiedzialności za wypadek. Postępowanie jest prowadzone w celu ustalenia przyczyny wypadku i opracowania zaleceń dotyczących bezpieczeństwa.
Co powinien zawierać regulamin pracy bocznicy kolejowej
Witam Cię drogi czytelniku po przerwie urlopowej. Lato jeszcze w pełni, ale czas wziąć się za pisanie, zwłaszcza, że w lipcu nie wykazałem się szczególnymi osiągnięciami. 🙂 Mimo, że nie pojechałem na urlop pociągiem, a w miejscu, w którym byłem do najbliższej stacji i czynnej linii kolejowej było kilkadziesiąt kilometrów, kolej nie pozwoliła mi o sobie zapomnieć. Przygotowywałem sobie notatki do następnych wpisów, ale to po telefonie od jednego z czytelników Prawokolei.pl zdecydowałem się kontynuować tematykę bocznic kolejowych.